Πρόσκληση Έκτακτης Συνεδρίασης Δημοτικού Συμβουλίου 07-11-2017 ώρα 19:30

Σας καλούμε στην έκτακτη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 07η του μηνός Νοεμβρίου του έτους 2017, ημέρα Τρίτη και ώρα 19:30 με τα παρακάτω θέμα ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση τροποποίησης τιμολογιακής πολιτικής της Δ.Ε.Υ.Α.ΕΛ.

2. Έγκριση πρόσληψης προσωπικού για τη στελέχωση της δομής «Κέντρο Κοινότητας στο Δήμο Ελασσόνας»

Το Δημοτικό Συμβούλιο συγκαλείται εκτάκτως λόγω επικείμενης απουσίας του Δημάρχου και για λόγους στενότητας προθεσμιών του προγράμματος «Κέντρο Κοινότητας Δήμου Ελασσόνας»

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ