Πρόσκληση Συνεδρίασης ΔΣ 02-07-2018 ημέρα Δευτέρα ώρα 14:00

Αριθμ. Πρωτ.:8583

Σας καλούμε στησυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 2α του μηνός Ιουλίου του έτους 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση του Οργανισμού Εσωτερικής Υπηρεσίας της ΔΕΥΑΕΛ. Εισηγητής ο Δ.Σ. και Πρόεδρος της ΔΕΥΑΕΛ κ. Ανέστης Σερετίδης.

2. Έγκριση δανειοδότησης της ΔΕΥΑΕΛ από την Συνεταιριστική Τράπεζα Θεσσαλίας. Εισηγητής ο Δ.Σ. και Πρόεδρος της ΔΕΥΑΕΛ κ. Ανέστης Σερετίδης.

3. Εξέταση αιτήματος του αναδόχου για διάλυση της σύμβασης του έργου «Κατασκευή φράγματος στη θέση Τσαϊρια του Δ.Δ. Λιβαδίου. Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Νικόλαος Γκουτζουρέλας.

4. Έγκριση τροποποίησης του Κανονισμού περιπτέρων. Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Διονύσιος Μπαλούκας.

5. Έγκριση του απολογισμού εσόδων – εξόδων της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Γεώργιος Γιαννούλας.

6. Έγκριση του απολογισμού εσόδων – εξόδων της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Εισηγητής ο Δ.Σ. κ. Νικόλαος Τσουκαρέλας.

7. Εξέταση αιτήματος Συλλόγου για οικονομική ενίσχυση. Εισηγήτρια η Αντιδήμαρχος κ. Αλεξάνδρα Τσιαντέ.

Πίνακας Αποδεκτών:

1. κ. Δήμαρχος.

2. Μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου.

Συνημμένα αρχεία

ΟΕΥ ΔΕΥΑΕΛ

Έγκριση Οργανισμού Εσωτερικής Υπηρεσίας της ΔΕΥΑΕΛ

Έγκριση δανειοδότησης της ΔΕΥΑΕΛ