Πρόσκληση Συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 17-05-2017 ώρα 13:15

Σας καλούμε να έλθετε σε συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 17η του μηνός Μαϊου του έτους 2017, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:15 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 72 Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ Α΄87).

1. Έκθεση εσόδων – εξόδων (Α΄ τριμήνου 2017) για τον έλεγχο υλοποίησης του προϋπολογισμού 2017 έτους.

2. Διάθεση πιστώσεων οικονομικού έτους 2017.

3. Έγκριση 1ου πρακτικού δημοπρασίας του έργου «Διαμόρφωση χώρου για τη στέγαση του ΚΑΠΗ Δ.Ε. Ελασσόνας».

4. Έγκριση 2ου πρακτικού δημοπρασίας του έργου «Ασφαλτοστρώσεις – Τσιμεντοστρώσεις στην Δ.Ε. Αντιχασίων – Λιβαδίου – Σαρανταπόρου». (έλεγχος δικαιολογητικών κατακύρωσης του προσωρινού μειοδότη)

5. Έγκριση 1ου πρακτικού δημοπρασίας του έργου «Ασφαλτόστρωση δημοτικού PARKING στο Ο.Τ. Γ383 επί της οδού Μητροπολίτου Ιακώβου».

6. Αποδοχή δωρεάς οικοπέδου έκτασης 26,70 τετ. μέτρα στο Ο.Τ. 308Α ιδιοκτησίας Νικολάου Ιωαννίδη.

7. Έγκριση 4ου πρακτικού αποσφράγισης τεχνικών προσφορών για την «Προμήθεια υγρών καυσίμων – λιπαντικών έτους 2017 του Δήμου Ελασσόνας» (κατηγορία λιπαντικών)

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ