Πρόσκληση Συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 21-08-2018 και ώρα 10:00

Αριθμ. Πρωτ: 11169

Σας καλούμε να έλθετε σε έκτακτη συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας (Έναρξη σχολικής περιόδου Παιδικών Σταθμών – Άμεση ανάγκη υδροδότησης ποιμνιοστασίων), που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 21η του μηνός Αυγούστου του έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 72 Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ Α΄87).

1. Έγκριση 2ου πρακτικού δημοπρασίας του έργου «Κατασκευή αγωγού μεταφοράς νερού και υδροδότηση ποιμνιοστασίων Δ.Κ. Λιβαδίου».

2. Έγκριση όρων, τεχνικών προδιαγραφών και ορισμού επιτροπών διαγωνισμού συνοπτικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια τροφίμων ΔΕ Ελασσόνας»

Ελασσόνα, 20-8-2018

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ