ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΘΕΣΗΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ

ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

Για την πλήρωση µιας ( 1 ) θέσης Ειδικού Συνεργάτη Δημάρχου βάσει των διατάξεων του άρθρου 163 του Ν.3584/2007, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.

Ο Δήμαρχος Ελασσόνας προσκαλεί όσους ενδιαφέρονται να καταλάβουν τη θέση του Ειδικού Συνεργάτη Δημάρχου, ο οποίος θα τον συνεπικουρεί στο έργο του και θα του παρέχει συμβουλές και θα διατυπώνει εξειδικευμένες γνώμες, γραπτά ή προφορικά σε θέματα τεχνικών έργων, ωρίμανσης, δημοπράτησης και υλοποίησης δημοσίων συμβάσεων καθώς και σε θέματα σύνταξης εκθέσεων, υποβολής προτάσεων ή εισηγήσεων , επεξεργασίας στοιχείων απαραίτητων για την πραγματοποίηση των σκοπών του Δήμου, να υποβάλουν, αυτοπροσώπως ή με συστημένη επιστολή, στην αρμόδια υπηρεσία του Δήμου Ελασσόνας (Δ/νση Διοικητικών Υπηρεσιών / Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού, 6ης Οκτωβρίου 57, Ελασσόνα ΤΚ 40200) αίτηση συμμετοχής.

Για την δημόσια γνωστοποίηση, πατήστε εδώ

Για την αίτηση συμμετοχής, πατήστε εδώ

Για την υπεύθυνη δήλωση, πατήστε εδώ

Ν. ΓΑΤΣΑΣ: ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ – Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ