Ανακοίνωση - Πρόσκληση για την ένταξη στα μέτρα ελάφρυνσης επιχειρήσεων - εργαζομένων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Δήμαρχος Ελασσόνας Έχοντας υπόψιν την υπ' αρ. 97/2020 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Ελασσόνας με θέμα. «Έγκριση δέσμης μέτρων για την ελάφρυνση των κατοίκων και των επιχειρήσεων ενόψει των οικονομικών επιπτώσεων της υγειονομικής κρίσης» (ΑΔΑ: ΨΠΤΛΩΡΟ-ΤΒ6) ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ όσους ενδιαφέρονται να ενταχθούν στο πρόγραμμα ελάφρυνσης των εργαζομένων και επιχειρήσεων, ενόψει των οικονομικών επιπτώσεων της υγειονομικής κρίσης, και πληρούν τις προϋποθέσεις με βάση αντικειμενικά κριτήρια, τα οποία θέσπισε το Δημοτικό Συμβούλιο, να υποβάλουν τις αιτήσεις τους από τις 20/07/2020 έως 10/08/2020 προσκομίζοντας τα απαραίτητα κατά περίπτωση δικαιολογητικά:

Για την πρόσκληση - ανακοίνωση, πατήστε εδώ

Για το έντυπο της αίτησης, πατήστε εδώ

Ν. ΓΑΤΣΑΣ: ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ – Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ

Παρουσία του Διοικητή του Αστυνομικού τμήματος Ελασσόνας κ. Π. Μουταφίδη πραγματοποιήθηκε σύσκεψη στο δημαρχείο Ελασσόνας για το θέμα της διαχείρισης των αδέσπο [ ... ]

Ν. Γάτσας: «Άμεσα να αποζημιωθούν οι αμυγδαλοπαραγωγοί»

Το πρόβλημα της επάρκειας πόσιμου νερού στην Κρανέα Ελασσόνας περιορίζεται σημαντικά μετά από παρεμβάσεις που έκανε η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης  [ ... ]

Παρασκευή 24 Ιουλίου 2020 16:41
«Νέες στάσεις ποδηλάτου στην Ελασσόνα»

Ν. Γάτσας: «Χρειαζόμαστε μία φιλική πόλη και δρομολογούμε αντίστοιχα έργα και παρεμβάσεις»

Προκηρύξεις - Διακηρύξεις