Δημόσια Διαβούλευση για το Στατηγικό Σχεδιασμό του Επιχειρησιακού Προγράμματος 2012-2014

Με την υπ΄αριθμ. 15/2013 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου εγκρίθηκε η πρώτη φάση (Στρατηγικός Σχεδιασμός) του Επιχειρησιακού Προγράμματος του Δήμου Ελασσόνας για την περίοδο 2012-2014.

Το κείμενο του Στρατηγικού Σχεδιασμού τίθεται σε δημόσια διαβούλευση προκειμένου οι δημότες και οι εκπρόσωποι φορέων του Δήμου Ελασσόνας να διατυπώσουν προτάσεις, παρατηρήσεις και σχόλια. Η δημόσια διαβούλευση λήγει την 26η Φεβρουαρίου 2013. Η συμμετοχή των δημοτών και των εκπροσώπων τοπικών φορέων στη δημόσια διαβούλευση μπορεί να γίνει είτε με τη συμπλήρωση και αποστολή στον Δήμο του Ερωτηματολογίου που ακολουθεί είτε με την υποβολή παρατηρήσεων και σχολίων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Σχετικά αρχεία:

Στρατηγικός Σχεδιασμός Επιχειρησιακού Προγράμματος 2012-2014 Δήμου Ελασσόνας

Ερωτηματολόγιο Δημόσιας Διαβούλευσης Στρατηγικού Σχεδιασμού

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019 11:26
Αστική ανάπλαση Τσαριτσάνης

Στην υπογραφή συμφωνητικού εκτέλεσης έργου με αντικείμενο την αστική ανάπλαση κοινόχρηστων χώρων στο κέντρο της Τσαριτσάνης προχώρησαν ο δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νί [ ... ]

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 11:16
ΕΥΧΕΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2018 08:12
ΝΕΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗΣ

Η Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας της Π.Ε Λάρισας Περιφέρειας Θεσσαλίας, εξέδωσε δελτίο τύπου, σύμφωνα με το οποίο παρατείνεται η ημερομηνία υποβολής δηλώσεων συγκ [ ... ]

Ο Δήμος Ελασσόνας ως εταίρος της Κοινωνικής Σύμπραξης της Περιφερειακής  Ενότητας Λάρισας, που συμμετέχει στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Επ [ ... ]