Δημόσια Διαβούλευση για το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη Ψηφιακών Υπηρεσιών για την Ιερά Μητρόπολη Λαρίσης και Τυρνάβου»

Ο Δήμος Ελασσόνας ανακοινώνει τη διαδικασία Δημόσιας Διαβούλευσης για το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη Ψηφιακών Υπηρεσιών για την Ιερά Μητρόπολη Λαρίσης και Τυρνάβου» με αντικείμενο την τεκμηρίωση, την ψηφιοποίηση και την αξιοποίηση του ιστορικού, του διοικητικού και του πολιτιστικού αρχείου της Μητροπόλεως.

Το έργο έχει ενταχθεί στην πρόσκληση 53 του Ε.Π. «Ψηφιακή Σύγκλιση» (Κωδικός ΟΠΣ έργου 494176) και ο συνολικός προϋπολογισμός του ανέρχεται στο ποσό των τριακοσίων είκοσι δυο χιλιάδων εννιακοσίων δυο ευρώ και είκοσι πέντε λεπτών (322.902,25€) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 23%.

Διάρκεια Διαβούλευσης : από 30-1-2015 έως και 8-2-2015.

Στοιχεία Επικοινωνίας:

Δήμος Ελασσόνας

Τμήμα Προγραμματισμού

Ανάπτυξης και Οργάνωσης

Τηλ.: 2493350234

Φαξ.:2493024444

Υπεύθυνη Έργου: Σβάρνα Γεωργία

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να έχουν πρόσβαση στα αναλυτικά τεύχη ακολουθώντας τους κάτωθι συνδέσμους.

part_A ΙΜ ΛΑΡΙΣΑΣ-2-ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗ

part_B ΙΜ ΛΑΡΙΣΑΣ-2-ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗ

part_C ΙΜ ΛΑΡΙΣΑΣ-1-ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗ

Τα σχόλια των ενδιαφερομένων υποβάλλονται ηλεκτρονικά με τη συμπλήρωση και την αποστολή του εντύπου υποβολής στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Το έντυπο υποβολής θα το βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

Έντυπο Υποβολής

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019 11:26
Αστική ανάπλαση Τσαριτσάνης

Στην υπογραφή συμφωνητικού εκτέλεσης έργου με αντικείμενο την αστική ανάπλαση κοινόχρηστων χώρων στο κέντρο της Τσαριτσάνης προχώρησαν ο δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νί [ ... ]