Διεξαγωγής φανερής πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης στον Οικισμό Λεύκης στην Τ.Κ. Στεφανοβούνου

Γνωστοποιείται ότι ο Δήμαρχος του Δήμου Ελασσόνας – Νομού Λάρισας προσκαλεί τους ενδιαφερομένους, σε φανερή πλειοδοτική δημοπρασία, με κριτήριο κατακύρωσης την μεγαλύτερη προσφορά για την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης στην Τ.Κ. Στεφανοβούνου.

Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στα γραφεία της έδρας του Δήμου Ελασσόνας οδός 6ης Οκτωβρίου 57 την 16η του μηνός Δεκεμβρίου του έτους 2016 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. ενώπιον της επιτροπής διαγωνισμού.

Σε περίπτωση μη πραγματοποίησης ή ολοκλήρωσης της δημοπρασίας για οποιοδήποτε λόγο, αυτή θα επαναληφθεί στις 23-12-2016 την ίδια ημέρα ώρα και στον ίδιο χώρο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους όρους και τα δικαιολογητικά συμμετοχής στη δημοπρασία καθώς και την παραλαβή της διακήρυξης οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στον Δήμο Ελασσόνας καθημερινά κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (αρμόδιος κ. Κων/νος Πέγιος τηλ. 2493 350205).

Η παρούσα να αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Δήμου και στα καφενεία του ανωτέρω αναφερόμενου Οικισμού για ενημέρωση των ενδιαφερομένων και στην εφημερίδα «ΚΟΣΜΟΣ» Λάρισας.

Για την 172/2016 Απόφαση ΟΕ περί "καθορισμού όρων διακήρυξης δημοπρασίας δημοτικής έκτασης Οικισμού Λεύκης ΤΚ Στεφανοβούνου", πατήστε pdf-logo εδώ

Ελασσόνα 7-07-2016

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ