Η Ελασσόνα ανάβει το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο της!

afisa elassonaΜε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου, αύριο Τρίτη 5 Δεκεμβρίου στις 18:30, ξεκινάνε και επίσημα οι εορταστικές εκδηλώσεις του Δήμου Ελασσόνας.

Η βραδιά περιλαμβάνει ένα μοναδικό Χριστουγεννιάτικο Μουσικό Show με την Μελίνα Ασλανίδου , ένα τρυφερό μουσικό ταξίδι με την αγαπημένη καλλιτέχνη που θα δώσει σε όλους μας την ευκαιρία να νιώσουμε... Χριστούγεννα!

Συμμετέχει το Γενικό Ενιαίο Λύκειο Ελασσόνας, το οποίο θα παρουσιάσει κάλαντα Μωραϊτικα, Μικράς Ασίας, Θράκης και Σάμου.

Με το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου, αύριο Τρίτη 5 Δεκεμβρίου στις 18:30, ξεκινάνε και επίσημα οι εορτασ [ ... ]

Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2017
Εορταστικό Πρόγραμμα "Χριστούγεννα 2017"

Ο Δήμος Ελασσόνας, σε συνεργασία και με τη συμμετοχή συλλόγων, σχολείων και άλλων φορέων, διοργανώνουν για τι [ ... ]