Πρόσκληση Έκτακτης Συνεδρίασης Επιτροπής Ποιότητας Ζωής 17-09-2018 και ώρα 14:00

Αρ. Πρωτ.: 12554

Σας καλούμε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα του Δήμου Ελασσόνας, την 17η Σεπτεμβρίου του έτους 2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:00, για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1 Εισήγηση για την έγκριση ανάπλασης της πλατείας της κοινότητας Ευαγγελισμού.

2 Γνωμοδότηση για την κατά παρέκκλιση από τους όρους δόμησης ανέγερση «νέας κτηνοτροφικής εγκατάστασης δυναμικότητας έως 40 αγελάδων γαλακτοφόρων» στη Θέση «Παλιάσκα» της κτηματικής περιφέρειας Βερδικούσιας.

Ο Πρόεδρος Της Επιτροπής

Διονύσιος Αθαν. Μπαλούκας

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 11:16
ΕΥΧΕΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ