ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ελασσόνας την 30η του μηνός Νοεμβρίου του έτους 2018, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00

Σας καλούμε να έλθετε σε έκτακτη συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας (Εκδηλώσεις Χριστουγέννων), που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 30η του μηνός Νοεμβρίου του έτους 2018, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 72 Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ Α΄87).

1. Καθορισμός όρων διενέργειας, φανερής πλειοδοτικής και προφορικής δημοπρασίας εκμίσθωσης χώρου κεντρικής πλατείας Ελασσόνας με σκοπό την εγκατάσταση ενός μικρού (1) ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ για τις εκδηλώσεις των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.

2. Ορισμός υπαλλήλου ως υπολόγου εντάλματος προπληρωμής επ΄ονόματι κ. Κυριλλίδη Κύριλλου. (επέκταση δικτύου ηλεκτροφωτισμού Είσοδος Τ.Κ. Στεφανόβουνου).

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 11:16