Μαθήματα εκμάθησης κολύμβησης

kolymbisiΗ Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Ελασσόνας διοργανώνει μαθήματα εκμάθησης κολύμβησης για παιδιά ηλικίας 5-12 χρονών στην πισίνα Παλάκα. Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται από Τετάρτη 21 Αυγούστου 2013 μέχρι και Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου 2013, 10:00-13:00.

Η συμμετοχή θα είναι 10,00 ευρώ /παιδί. Απαραίτητη η ιατρική βεβαίωση για την υγεία του παιδιού.

Δηλώσεις συμμετοχής στα γραφεία της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Ελασσόνας (Χρ. Βλαχοδήμου 1) από 19 ως 20 Αυγούστου.

wordΔήλωση συμμετοχής

ΤΗΛ: 2493025440 / FAX: 2493025053 / Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η μεγαλύτερη εκδήλωση του Δήμου Ελασσόνας, η πιο ευφάνταστη, και πολύχρωμη γιορτή, φτάνει στην κορύφωση της με την Καρναβαλική Παρέλαση αυτή την Κυριακή 17 Μαρτίου  [ ... ]

Συνεχίζονται οι παραδοσιακές αποκριάτικες εκδηλώσεις στο Δήμο Ελασσόνας, αναβιώνοντας παλαιά έθιμα και πολλαπλασιάζοντας την ευθυμία και τη διασκέδαση για μικρ [ ... ]

Σε εξέλιξη ανοιχτός διαγωνισμός – Προϋπολογισμός έργου 110.000,00 Ευρώ (ποσό με ΦΠΑ)

Αποκριάτικες εκδηλώσεις συνεχίζονται από το Δήμο Ελασσόνας, αναβιώνοντας παλαιά έθιμα και πολλαπλασιάζοντας την ευθυμία και τη διασκέδαση για μικρούς και μεγάλ [ ... ]