Ευχαριστήρια δήλωση του δημάρχου Ελασσόνας Ν. Γάτσα

dimarxosgatsas041023

Αγαπητοί συμπολίτες, αγαπητοί φίλοι,

Θέλω να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου στους χιλιάδες συμπολίτες μου που με τίμησαν με την ψήφο τους και ανανέωσαν την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπό μου για τη θέση του δημάρχου Ελασσόνας.

Με πολλή δουλειά, με πολλές συνεργασίες και πάντα με γνώμονα το καλό αυτού του τόπου, θα συνεχίσουμε και στη νέα θητεία με την ομάδα των ανθρώπων που στελεχώνουν το ψηφοδέλτιό μας και είναι διατεθειμένοι να συμμετάσχουν στη διοίκηση, στην οργάνωση και στην ποιοτική αναβάθμιση του δήμου μας.

Θέλω να διαβεβαιώσω όλους τους συμπολίτες μου, τους δημότες και τους κατοίκους του δήμου μας, ότι η διοίκησή μας θα είναι πάντα στο πλευρό τους, για να τους προσφέρει καλύτερες και ποιοτικότερες υπηρεσίες, λύσεις στα προβλήματα και ευκαιρίες για το μέλλον.

Συνεχίζουμε τις συνεργασίες σε όλα τα επίπεδα. Συνεχίζουμε το πολύπλευρο έργο μας για την κοινωνία, για το μέλλον, για όλους.

Στην Ελασσόνα και στην κατάμεστη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Ελασσόνας πραγματοποιήθηκε το περασμένο Σάββατο 27 Απριλίου 2024 η μεγάλη συναυλία του Δήμου Ελασσ [ ... ]

Με τη συμμετοχή εκπροσώπου του Δήμου Ελασσόνας πραγματοποιήθηκε στη Λάρισα η Ημερίδα για την Άυλη Πολιτιστική Κληρονομιά, που διοργάνωσαν το Υπουργείο Πολιτισμο [ ... ]

Τον δικηγόρο και νέο Πρόεδρο του ΟΣΕ κ. Γιάννο Γραμματίδη τίμησε πρόσφατα ο Δήμος Ελασσόνας σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στην Ελασσόνα, εκφράζοντας τις ευχαρ [ ... ]

Μία μεγάλη ποδηλατική γιορτή με μαθητές και μαθήτριες δημοτικών σχολείων διοργάνωσε την Πέμπτη 25 Απριλίου ο Δήμος Ελασσόνας, στο πλαίσιο του προγράμματος πρό [ ... ]