Ανοιχτός διαγωνισμός του έργου "ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΧΩΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΠΗ Δ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ"

Ο Δήμος Ελασσόνας, προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό για την επιλογή αναδόχου του έργου με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής και με επί μέρους ποσοστά έκπτωσης, κατά ομάδες ομοειδών εργασιών και έλεγχο ομαλότητας των προσφερομένων επί μέρους ποσοστών έκπτωσης, πάνω σε συμπληρωμένο έντυπο οικονομικής προσφοράς της Υπηρεσίας σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016 για την κατασκευή του έργου «ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΧΩΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΠΗ Δ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ» , με προϋπολογισμό 128.000,00 Ευρώ. (ποσό με ΦΠΑ).

Για την περίληψη και το πλήρες κείμενο της διακήρυξης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το εξώφυλο μελέτης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για την τεχνική περιγραφή, πατήστε pdf-logo εδώ

Για τον προϋπολογισμό μελέτης, πατήστε pdf-logo εδώ