Διαβούλευση για το «Τοπικό Σχέδιο Αποκεντρωμένης Διαχείρισης Αποβλήτων»

Ο Δήμος Ελασσόνας θέτει σε ανοιχτή διαβούλευση το Τοπικό Σχέδιο Αποκεντρωμένης Διαχείρισης Αποβλήτων.

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να αποστείλει τις απόψεις του μέχρι την Τετάρτη9-3-2016 στα e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Για το ΤΟΠΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ, πατήστε ΕΔΩ.

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019 11:26
Αστική ανάπλαση Τσαριτσάνης

Στην υπογραφή συμφωνητικού εκτέλεσης έργου με αντικείμενο την αστική ανάπλαση κοινόχρηστων χώρων στο κέντρο της Τσαριτσάνης προχώρησαν ο δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νί [ ... ]

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 11:16